برون سپاری اسکن پرونده های پزشکی (MRS) و نکات آن

برون سپاری اسکن پرونده های پزشکی (MRS) و نکات آن

مراکز درمانی همواره به اطلاعات دقیق، به موقع و امن نیاز دارند. چرا که دسترسی بهتر به اطلاعات نقش مهمی در سلامت بیماران و موفقیت آنها جهت ارائه خدمات دارد. اسکن پرونده های پزشکی (MRS) می تواند با بهبود اطلاعات کمک بزرگی به بیمارستان ها، کلینیک ها و سایر مراکز درمانی کند.

برون سپاری اسکن پرونده های پزشکی یک گزینه برای اسکن مدارک و پرونده های کاغذی شما می باشد که از این طریق می توانید در افزایش قابلیت های دیجیتالی شدن و بهبود عملکرد مراکز درمانی نقش اساسی را ایفا کنید. اما مهم است شرکتی را برای برون سپاری انتخاب کنید که اهداف شما را درک کرده و از تمام نکات ظریف و مقرراتی که برای مرکز شما اهمیت دارد، آگاهی کامل داشته باشد. اما برون سپاری MRS چه مزیت هایی می تواند داشته باشد و چه مواردی را باید برای آن در نظر بگیریم؟ پس با ما همراه باشید.

مزایای برون سپاری اسکن پرونده های پزشکی (MRS)

برون سپاری ممکن است مانند یک خطر به نظر برسد ، زیرا شما پرونده های مهم و خصوصی پزشکی را به منظور دیجیتالی کردن تحویل می دهید ، اما سازمان شما می تواند ارزش و مزایای مورد نیاز خود را از این طریق بدست آورد:

  • شما بهترین روش را برای اسکن پرونده های پزشکی دریافت خواهید کرد. اسناد شما توسط متخصصان ماهر با فرایندهای اثبات شده که برای به حداکثر رساندن کیفیت تصویر و دقت داده ها تعیین شده اند ، اسکن می شوند.
  • استفاده از تأمین کننده ای که به تجهیزات برتری دسترسی دارد. به این معنی که آنها قادر خواهند بود انواع مختلف اسناد را با استفاده از اسکنرهایی با سرعت بالا و ابعاد بزرگ اسکن کنند.
  • کاهش هزینه ها در مقایسه با اسکن اسناد داخلی. وقتی همه هزینه های مربوط به اسکن داخلی را در نظر بگیرید ، از جمله هزینه های کارکنان ، نگهداری ماشین آلات اسکن ، زمان پردازش ، نمایه سازی دستی و سرمایه گذاری نرم افزاری ، به زودی خواهید دید که برون سپاری یک گزینه مقرون به صرفه تر است.
  • افزایش امنیت برای پرونده های فیزیکی و دیجیتالی شما. تأمین کننده ای را انتخاب کنید که پرونده های پزشکی شما را مستقیماً و ایمن در محل شما جمع آوری و اسکن کند و ابزارهایی را نیز در اختیار شما قرار دهد که به شما امکان می دهد اطلاعات خود را در هر زمان و در هر سطح از پرونده بیمار جداگانه ردیابی کنید.
  • نمایش واقعی اسناد اصلی . اسناد پزشکی که با دقت تحت فرایندهای کنترل شده اسکن می شوند، اطمینان حاصل می شود که هیچ اطلاعاتی از دست نرفته و کنترل های دقیق جهت کنترل کیفیت دنبال می شود. این امر همچنین تضمین می کند که تمام الزامات نظارتی و انطباق شما در رابطه با حریم خصوصی ، حفاظت از داده ها و امنیت برآورده شده است.
  • برنامه ریزی و بودجه بندی راحت تر. سازمان شما هزینه ای را برای هر تصویر پرداخت می کند که از قبل پیش بینی هزینه های پروژه و اسکن در نظر گرفته شده است.

باتوجه به مزایای عنوان شده ، جای تعجب نیست که بسیاری از سازمان های بهداشت و درمان به طور فزاینده ای تصمیم آگاهانه ای می گیرند تا با وضع قوانین جهت حفظ امنیت و حریم خصوصی، نیازهای اسکن خود را به اشخاص ثالث واگذار کنند.

نکاتی که باید قبل از برون سپاری اسکن پرونده های پزشکی (MRS) بدانید:

نکات مربوط به برون سپاری اسکن پرونده های پزشکی (MRS)

نکات مربوط به برون سپاری اسکن پرونده های پزشکی (MRS)

 

اگر تصمیم گرفتید اسکن پرونده های پزشکی خود را برون سپاری کنید، یکی از اولین اقداماتی که باید انجام دهید این است که یک شرکت اسکن مدارک معتبر و مورد اعتماد خود را انتخاب کنید. یافتن شرکتی که بتواند خدمات خوب، ثابت، سریع و دقیق ارائه دهد، همیشه آسان نیست. در واقع، سخت ترین قسمت این است که تصمیم بگیرید از کدام معیار انتخاب استفاده کنید و کدام سؤالات را بپرسید. در اینجا چند نکته مهم و مفید را بیان کردیم:

سابقه و تجربه بالا: باید بایگانی پرونده بیماران خود را به شرکتی با داشتن سابقه عالی در اسکن مدارک و پرونده های پزشکی مراکز درمانی واگذار کنید.

فرآیند اسکن ساده: شرکت برونسپاری که انتخاب می کنید باید یک فرایند اسکن شفاف و مشخص داشته باشد. این فرایند به طور ایده آل باید مراحل زیر را پوشش دهد: جمع آوری بایگانی ها، اسکن اسناد، نمایه سازی و طبقه بندی، فراداده و تحویل تصویر مدارک.

پشتیبانی عالی: شما باید بتوانید در هر زمان وضعیت هر فایل/سند موجود در بایگانی خود را (فوری یا غیر ضروری) دریافت کنید.

کیفیت: اطمینان حاصل کنید که اسکنرهای اسناد و فناوری شرکت می تواند بالاترین کیفیت تصویر ممکن را تضمین کند و چگونه اطمینان می دهد که همه صفحات در واقع اسکن شده اند و هیچ مشکلی پیش نمی آید؟

حفظ حریم خصوصی و امنیت: زیرساخت فناوری اطلاعات آنها را برای قابلیت پردازش ارزیابی کرده و در مورد امنیت و محرمانه بودن اطلاعات اطمینان حاصل کنید.

کارکنان واجد شرایط: پرسنل شرکت برونسپار باید به درستی آموزش دیده و با تجربه باشند و اطمینان حاصل کنید که کارکنان فروشنده شما به یک قرارداد عدم افشای اطلاعات ملزم هستند.

در آخر

با برون سپاری اسکن پرونده های پزشکی (MRS)، می توان به مزایای فوق العاده ای از جمله به اشتراک گذاری بهتر اسناد، فضای اداری بزرگتر، استفاده از اسکنرهای سطح بالا، کاهش هزینه ها و بهره وری بهتر دست یافت.

تیم کوشانتک از کارکنان حرفه ای آموزش دیده و با تجربه تشکیل شده و به شما در رسیدگی کارآمد به اسکن پرونده ها کمک می کند تا بار اداری شما به حداقل برسد. همچنین پیچیدگی ها و نگرانی های شما را در مورد اسکن پرونده های پزشکی که شامل: نگرانی های قانونی تا نگرانی در مورد محرمانه بودن سوابق پزشکی را  به خوبی درک کرده و در تلاش است که با ارائه بهترین و بروزترین خدمات و محصولات به رفع این نگرانی ها کمک کنند. پس با کوشان تک تماس بگیرید تا راهنمای شما در رابطه با اسکن سوابق پزشکی باشیم.

منبع: وب سایت iguana-idm.com

نظرات خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× مشاوره آنلاین