برون سپاری MRS (اسکن پرونده های پزشکی) و نکات آن

برون سپاری MRS (اسکن پرونده های پزشکی) و نکات آن

MRS (اسکن پرونده های پزشکی) می تواند یک تحول بزرگ را در بیمارستان ها، کلینیک ها و سایر مراکز درمانی ایجاد کند. این مراکز همواره به اطلاعات دقیق، جاری و امن نیاز دارند. چرا که دسترسی بهتر به اطلاعات نقش مهمی در سلامت بیماران و موفقیت آنها جهت ارائه خدمات دارد. با برون سپاری اسکن پرونده های پزشکی می توانید در افزایش قابلیت های دیجیتالی شدن و عملکردهای اصلی مراکز درمانی خود نقش اساسی را ایفا کنید. اما مهم است شرکتی را برای برون سپاری انتخاب کنید که اهداف شما را درک کرده و از تمام نکات ظریف و مقرراتی را که برای مرکز شما اهمیت دارد آگاهی کامل داشته باشد. حالا برون سپاری MRS چه مزیت هایی می تواند داشته باشد و چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟ پس با ما همراه باشید.

مزایای برون سپاری MRS (اسکن پرونده های پزشکی)

ممکن است در ابتدا برون سپاری MRS برای شما نگرانی هایی را بابت سپردن سوابق و مدارک پزشکی به شرکت  های ارائه دهنده MRS به همراه داشته باشد، اما در کنار آن مرکز شما می تواند ارزش و مزایای مورد نیاز خود را بدست آورد:

  • شما بهترین روش را برای اسکن پرونده های پزشکی دریافت خواهید کرد. اسناد شما توسط متخصصان و افراد مجرب و ماهر با فرآیندهای اثبات شده که برای به حداکثر رساندن کیفیت تصویر و دقت داده ها ایجاد شده اند ، اسکن می شوند.
  • استفاده از تأمین کننده ای که به تجهیزات برتر دسترسی دارد. به این معنی که آنها قادر خواهند بود با فناوری روز دنیا به نتیجه مطلوبتری که هدف شماست برسند.
  • کاهش هزینه ها در مقایسه با اسکن دورن سازمانی. وقتی همه هزینه های مربوط به اسکن داخلی را در نظر بگیرید، از جمله هزینه های کارکنان، نگهداری ماشین آلات اسکن، زمان پردازش، نمایه سازی دستی و سرمایه گذاری نرم افزار، به زودی خواهید دید که برون سپاری یک گزینه مقرون به صرفه تر می باشد.
  • افزایش امنیت برای پرونده های فیزیکی و دیجیتالی شما. شما با برونسپاری، تأمین کننده ای را انتخاب می کنید که پرونده های پزشکی شما را مستقیماً و ایمن از مرکز شما جمع آوری می کند و همچنین ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد تا  اطلاعات خود را در هر زمان به صورت جداگانه برای هر بیمار ردیابی کنید.
  • نمایش واقعی اسناد اصلی. اسناد پزشکی که با دقت تحت فرآیندهای کنترل شده اسکن می شوند ، اطمینان حاصل می شود که هیچ اطلاعاتی از دست نرفته و کنترل های دقیق دنبال می شود. این امر همچنین تضمین می کند که تمام الزامات نظارتی و مقرراتی شما در رابطه با حریم خصوصی، رعایت شده است.
  • برنامه ریزی و تعیین بودجه راحت تر و دقیق تر. سازمان شما هزینه ای را برای هر تصویر پرداخت می کند که قبلاً پیش بینی های هزینه پروژه و اسکن را انجام داده است.

نکاتی که باید قبل از برون سپاری MRS (اسکن پرونده های پزشکی) بدانید:

نکات مربوط به برون سپاری MRS

نکات مربوط به برون سپاری MRS

اگر تصمیم گرفتید اسکن پرونده های پزشکی خود را برون سپاری کنید، یکی از اولین اقداماتی که باید انجام دهید این است که یک شرکت اسکن اسناد معتبر و مورد اعتماد خود را انتخاب کنید. یافتن شرکتی که بتواند خدمات خوب، ثابت، سریع و دقیق ارائه دهد همیشه آسان نیست. در واقع، سخت ترین قسمت این است که تصمیم بگیرید از کدام معیار انتخاب استفاده کنید و کدام سؤالات را بپرسید. در اینجا چند نکته مهم و مفید را بیان کردیم:

شهرت: باید بایگانی پرونده بیماران خود را به شرکتی با داشتن شهرت عالی در بخش مراقبت های بهداشتی و تجربه و سابقه در MRS واگذار کنید.

فرآیند اسکن ساده: فروشنده ای که انتخاب می کنید باید یک فرایند اسکن شفاف و مشخص داشته باشد. این فرایند به طور ایده آل باید مراحل زیر را پوشش دهد: جمع آوری بایگانی؛ حمل و نقل و اسکان در تاسیسات اسکن ؛ تهیه سند ؛ اسکن اسناد ؛ نمایه سازی و طبقه بندی ؛ فراداده و تحویل تصویر

پشتیبانی عالی: نحوه پشتیبانی فروشنده برای رسیدگی به اسکن فوری و یا درخواست های تحویل فیزیکی خود را جویا شوید. اگر می خواهید یک فایل خاص بلافاصله اسکن شود و یا به صورت فیزیکی تحویل داده شود ، فرایند و بازه زمانی آن چگونه است؟ چگونه چنین درخواست هایی را انجام می دهند و چگونه می توانید وضعیت آنها را پیگیری کنید؟ در واقع ، شما باید بتوانید در هر زمان وضعیت هر فایل/سند موجود در بایگانی خود را (فوری یا غیر ضروری) دریافت کنید.

کیفیت: اطمینان حاصل کنید که اسکنرهای اسناد و فناوری فروشنده شما می تواند بالاترین کیفیت تصویر ممکن را تضمین کند و چگونه فروشنده اطمینان می دهد که همه صفحات در واقع اسکن شده اند و هیچ مشکلی پیش نمی آید؟

حفظ حریم خصوصی و امنیت: زیرساخت فناوری اطلاعات آنها را برای قابلیت پردازش ارزیابی کرده و در مورد امنیت و محرمانه بودن اطلاعات اطمینان حاصل کنید.

کارکنان واجد شرایط: پرسنل فروشنده باید به درستی آموزش دیده و با تجربه باشند و اطمینان حاصل کنید که کارکنان فروشنده شما به یک قرارداد عدم افشای اطلاعات ملزم هستند.

در آخر

با برون سپاری MRS (اسکن پرونده های پزشکی) ، می توان به مزایای فوق العاده ای از جمله به اشتراک گذاری بهتر اسناد ، فضای اداری بزرگ ، استفاده از اسکنرهای سطح بالا ، کاهش هزینه های سربار و بهره وری بهتر دست یافت.

“فرآیند مراقبت های بهداشتی خود را با خدمات MRS (اسکن های پرونده پزشکی) شرکت کوشان تک ساده کنید”

تیم کوشان تک از کارکنان حرفه ای آموزش دیده و با تجربه تشکیل شده و به شما در رسیدگی کارآمد به اسکن پرونده ها کمک می کند تا بار اداری شما به حداقل برسد. همچنین پیچیدگی ها و نگرانی های شما را در مورد اسکن پرونده های پزشکی MRS که شامل: نگرانی های قانونی تا نگرانی در مورد محرمانه بودن سوابق پزشکی را  به خوبی درک می کنند و در تلاش اند که با ارائه بهترین و بروزترین خدمات و محصولات به رفع این نگرانی ها کمک کنند. پس با کوشان تک تماس بگیرید تا راهنمای شما در رابطه با اسکن سوابق پزشکی باشیم.

منبع: وب سایت iguana-idm.com

نظرات خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *